Ważne informacje / Pliki do pobrania

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w ramach monitoringu wizyjnego w Przedszkolu nr 1 w Żywcu z Oddziałami Integracyjnymi

klauzula_informacyjna_dotyczaca_monitoringu.pdf

Regulamin monitoringu wizyjnego w Przedszkolu nr 1 w Żywcu z Oddziałami Integracyjnymi

Regulamin_monitoringu_przedszkole.pdf

Procedura udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej w przedszkolu

PROCEDURA_ORGANIZACJI_POMOCY_PSYCHOLOGICZNO.pdf

Zapraszamy Rodziców zainteresowanych wspomaganiem rozwoju umiejętności matematycznych, u swoich pociech, do zapoznania się z poniższym poradnikiem.

EDUKACJA_MATEMATYCZNA_PORADNIK_DLA_RODZICOW.pdf

Dyrektor Delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach zaprasza do zapoznania się z broszurą informacyjną „Dobra Szkoła”.

broszura_dobra_szkola.pdf

Nasza placówka we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną województwa śląskiego realizuje program edukacyjny "Żywienie na wagę zdrowia", którego celem jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez zachęcanie do właściwego odżywiania i propagowanie aktywności fizycznej.

Poradnik_-_Zywienie_na_wage_zdrowia.pdf

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym przy odbiorze dziecka z przedszkola będziemy żądać okazania dowodu osobistego. Dzieci odbierają rodzice lub inne dorosłe osoby upoważnione przez rodziców/prawnych opiekunów.

upowaznienie_do_odbioru_dziecka.pdf

Ogólne warunki ubezpieczenia szkolnego/przedszkolnego, rok szkolny 2023/2024:

OWU_NNW_Szkolne_2023.pdf